BIANstudio

INFORMÁCIA: 

PREVÁDZKA NÁŠHO GRAFICKÉHO ŠTÚDIA  V DETVE JE ZATVORENÁ.

AK MÁTE ZÁUJEM VYUŽIŤ NAŠE SLUŽBY,  NÁJDETE NÁS NA TÝCHTO KONTAKTOCH:

MOBIL: 0903 156 108                                               
E-MAIL: luptak@bianstudio.sk


AK MÁTE ZÁUJEM O NAŠE PRODUKTY ZNAČKY MAKOVE, PREJDITE NA E-SHOP: WWW.MAKOVE.SK

 

BIANstudio Detva ponúka komplexné grafické a reklamné služby. Orientujeme sa na rofesionálne projekty pre náročnejších klientov. Pre našich stabilných zákazníkov realizujeme zákazky „na kľúč“ od koncepčného návrhu, zabezpečenia fotografií, grafické spracovanie, po výrobu a dodanie výstupov priamo klientovi.

Do práce zapájame odborníkov podľa podľa zamerania projektu. Využívame naše vlastné personálne a technické zázemie ako aj externých spolupracovníkov a stabilných dodávateľov služieb. Výsledkom sú kvalitné výstupy a spokojní zákazníci, s ktorými spolupracujeme už dlhé roky.  Pozrite si galériu našich prác pre klientov. 

HISTÓRIA

BIANstudio Detva je prevádzkou spoločnosti s ručením obmedzeným – BIANstudio s.r.o., ktorá bola založená v r. 2010. História našej činnosti siaha však do r. 1997, odkedy sme sa postupne cez prácu v rôznych združeniach prepracovali k realizácii náročných projektov a vytvoreniu širokej databázy kvalitných grafických projektov. 

FOTO

Základom našej činnosti je orientácia na dobré fotografie – ako nevyhnutného predpokladu dobrej grafiky.

V súčasnosti disponujeme obrovskou databázou fotografií najmä exteriérového zamerania  z viacerých regiónov Banskobystrického kraja, so zameraním na krajinotvorbu, panoramatické fotografie, pozoruhodnosti regiónov, ľudové tradície a prírodné hodnoty, ... Tématicky sa zameriavame tiež na fotenie klientov v krojoch, v prírodnom prostredí, v retro štýle, s využitím rôznych overených lokalít a rekvizít.  V Detve máme tiež fotoateliér, pre rodinné foto, portréty a produktové foto.  

TLAČ

Zabezpečujeme tlač fotobrazov a fotopanorám  malých aj veľkých formátov na plátno, banery, na pevné materiály, do interiéru aj s UV ochranou do vonkajšieho prostredia. Ako aj tlač tradičných reklamných a propagačných materiálov.

GRAFIKA

Okrem štandardných grafických návrhov sa špecificky orientujeme na spracovanie mapových podkladov v rôznej mierke a druhu,  podľa zadania klienta. Dobrá resp. pekná mapa je spolu s dobrými fotografiami základom kvalitného výstupu.  

REKLAMA

Ponúkame spracovanie loga firmy (subjektu) na viacerých úrovniach. Od jednoduchých transferov zákzazníkmi prinesených návrhov do krivkového formátu, cez návrhy samotných logotypov až po spracovanie plnohodnotných manualov pre design  a náročné firemné použitie. 

Ponúkame tiež návrh, spracovanie a preklady textov pre klientov podľa zamerania výstupov. 

EXTRA SLUŽBY

Okrem základného portfólia stabilných činností vieme zrealizovať aj projekty špecifického zamerania. Realizujeme priestorové informačné systémy  najmä pre obce mestá: náučné chodníky, cyklotrasy, infopanely pre turistov, informačné tabule a smerovníky, ...

Realizujeme projekty filmovej produkcie a dokumentaristiky, video a DVD prezentácie v spolupráci s profesionálmi v tejto oblasti.

Realizujeme konštrukčný vývoj a priemyselný dizajn výrobkov pre nenáročné aplikácie:  najmä  nemotorové dopravné prostriedky, hračky, športové potreby a prvky turistickej infraštruktúry.