Fotoobrazy

BIANstudio ponúka rôzne druhy obrazov akýchkoľvek formátov. Objednajte si kvalitné fotoobrazy z vlastnej fotografie, alebo si vyberte z našej galérie krásnych fotografií  Ján Ľuptáka, ktorý  jedinečným spôsobom zachytáva krásu krajiny pod Poľanou. Ponúkame Vám možnosť skrášliť si svoj priestor fotoobrazmi, ktoré sú blízke Vášmu srdcu. V našej galérii nájdete množstvo námetov na fotoobrazy  a panoramatické obrazy z prírody, či z tradičných podujatí na Podpoľaní.

Pri pri tvorbe fotoobrazov z vlastných fotografií, je veľmi dôležité aby bola vybraná fotografia vhodná. Dôležitými parametrami fotografie sú veľkosť, formát, ostrosť, svetelnosť, kontrast. Čím kvalitnejšia fotografia, tým kvalitnejší bude Váš obraz. Pred samotnou tlačou BIANstudio ponúka aj odbornú úpravu a prispôsobenie fotografie tlačiteľnej ploche.

Výber najlepších fotografií nájdete v záložke galéria. Fotografie sú rozdelené podľa obsahu a podujatí.

VÝBER MATERIÁLOV

  • Plátno

Potlač je realizovaná na špičkovej veľkoplošnej tlačiarni farbami vytvrdzovanými UV žiarením. Preto nie je potrebná žiadna ďalšia povrchová úprava ako napríklad laminácia. Farby sú UV stabilné a ostávajú bez farebnej zmeny po veľmi dlhú dobu. Fotografie na plátne štandardne napíname na drevené rámy, ktoré sa dajú priamo zavesiť.

  • Foto papier lesklý a matný

Veľké formáty z fotografií tlačíme na fotopapier exkluzívneho povrchu. Fotografie tlačíme špičkovou technológiou pigmentových farieb, čo zaručuje výtlačkom najvyššiu kvalitu a vysokú odolnosť po celé generácie. Veľké formáty fotografií  dodávame bez rámov v zrolovanom stave, alebo poskytuje možnosť zasklenia.

  • Plast alebo plast + nálepka + laminácia

Potlač Vašej fotografie alebo inej vybranej fotografie je možné realizovať aj na plasty rôznych hrúbok. Najčastejšie sa využíva hrúbka 3mm. Plast je možné priamo zavesiť. Pri luxusnejšom prevedení Vášho fotoobrazu je možné potlačiť fotografiu na nálepku. Polepená nálepka na plaste sa zalaminuje a dodá fotografii elegantný nádych.

  • Tapetový papier

Tapety na stenu sú veľmi moderné a jedinečné interiérové doplnky, ktoré sa znovu vracajú do módy v plnej kráse a farebnosti. Výborným nápadom je vytvoriť tapetu z vlastnej fotografie. Možnosť polepenia tapety samostatne alebo s našou pomocou.

Radi Vám poradíme a doporučíme najvhodnejší materiál pre tlač Vašej grafiky, tak aby výsledok bol čo najlepší a samozrejme za rozumnú cenu.

Aktuálny cenník fotoobrazov nájdete v záložke cenník.